LEGO Star Wars: Microfighters

iOS için LEGO Temalı Uzay Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99TL
  • Boyut 232 MB
  • Sürüm 1.51
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Warner Bros.
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, LEGO temasına sahip, aksiyon ve macera dolu bir uzay savaş oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, LEGO temasına sahip, aksiyon ve macera dolu bir uzay savaş oyunudur.

İkonik araçları kullanma imkanına sahip olacağınız oyunda LEGO konseptine yer verilmiş. Oyun severler için farklı bir savaş deneyimi sunan oyunda LEGO konseptini ve yansımalarını grafik tasarımı üzerinde yoğun olarak görmek mümkün. Ayrıca bu grafikler etkileyici ses efektleri ile de desteklenmiş durumda.

Asi ve İmparatorluk güçlerinden birini seçerek oynayabileceğiniz oyunda, Tie Fighter, X-Wing, Star Destroyer, Droid ATT ve Millennium Falcon gibi ikonik araçları kullanabiliyoruz. Ayrıca 35 farklı düşman tipi sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra Boss fight'lara katılarak gücünüzü düşmanlara gösterebileceğiniz toplamda 8 boss bulunuyor. Pek çok ikonik araç kullandığınız oyunda Endor, Yavin, Hoth ve Geonosis gibi gezegenlerde uçma şansına sahibiz.

İyi Eğlenceler!

LEGO Star Wars: Microfighters indir